|
Nejdříve probíhala hodinová procházka
po vyšehradském areálu. Té se účastnila v příjemném mrazu pouze
pětice se psem: Šura K., Jirka M., Jirka H., Naďa B. a Jarka T. Pes byl Jarčin.
Poté následoval odchod na 15. hodinu do restaurace U Šemíka, kde již seděl
Jarda K. a Libor K. Později ještě dorazili Robert N. (bez motorky),
Renata K., Eva S. a Jirka B. U Šemíka bylo příjemné prostředí v podzemí. Zá zady nám hořela krbová kamna a kluci přikládali.
Mnozí nás pozdravovali z nemocnic. Zejména Karel P. Lubor nepřišel,
protože ho na setkání nic neláká. |