Čarodějnice 1995: Lindava

1. den - pátek

Jirka Hora, Karel Znamenáček a Jirka Michal jeli na Lindavu pro změnu již v pátek na kolech. Ke konci cesty navečer už byla ukrutná zima.

lindava_map01.jpg (382172 bytes)Prosek-Fanda 13:40 - Kostelec n. L. - Všetaty 14:37 - Hostín - Kokořínský důl 16:15 - Dubá - Jestřebí 18:12 - Provodín - Zákupy 19:00 - Velenice - Lindava 20:05
celkem 104 km, čas: 6 hod. 5 minut, průměr 16,99 km/hod.

2. den - sobota

Líba a Mirek Fantovi připravili závod družstev v orientačním běhu, ve kterém tým Viktora Mojžíše porazil družstvo Karla Znamenáčka. Jaká byla složení mužstev a kolik jich celkem bylo, není již moc známo. Večer se tradičně peklo prase.

3. den - neděle

Druhý den proběhl v blízkosti ohniště ´Grand bike race´, čili veliký bikový závod, a to s těmito výsledky:
Ženy: 1. Marie Svátková, 2. Olina Znamenáčková, 3. Líba Fantová,
Muži: 1. Tkanička, 2. Jiří Hora, 3. Jiří Michal
Děti do 11 let: 1. Lucie Svátková
Dívky do 16: 1. Eva Znamenáčková
Kluci do 16 let: 1. Karel Znamenáček jr.
Chcípáci: 1. Mirek Fanta.

Mirek Fanta dokonce získal titul bezkonkurenčního chcípáka, ale až ani není známo, jestli na kole vůbec jel. Titul však naznačuje, že ne. Kdo vyhrál soutěž mužů, kdo tedy má přezdívku Tkanička, nemáme tušení. Vítěz se i po letech může ozvat. Jinak změna ve výsledcích je stále vyhrazena. Děkujeme všem sponzorům (Standa Honzík, Jirka Weinberger, Vláďa Svátek), kteří věnovali ceny pro vítěze. Poté jeli všichni cyklistický výlet.